NephroCare, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu web sitesinde çerezler kullanmaktadır. Web sitesini incelemeye devam ederek, çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamızı inceleyin.

Hakkımızda

Fresenius SE

Fresenius, diyaliz, hastaneler ve evdeki hastaların tıbbi bakımı için ürünler ve hizmetler sağlayan küresel bir sağlık grubudur. Bununla birlikte, Fresenius, hastaneler ve diğer sağlık tesislerine yönelik mühendislik ve hizmetlerin yanı sıra hastane işletmeciliğine de odaklanmaktadır. Fresenius Grubu, her biri dünya çapında kendi ticari operasyonlarından sorumlu olan dört iş grubundan oluşur: Fresenius Medical Care, Fresenius Kabi, Fresenius Helios ve Fresenius Vamed.

Fresenius SE www.fresenius.com

Fresenius Medical Care – NephroCare’in arkasındaki pazar lideri

Fresenius Medical Care, kronik böbrek yetmezliği olan hastalara yönelik ürünler ve hizmetler sunmada dünya lideridir. Fresenius Medical Care, bakımın her seviyesinde yer alarak 40 yılı aşkın süredir, diyalizde standartları koyan kuruluş olmuştur. Diyalizde eksiksiz bir ürün yelpazesinin üreticisi olan Fresenius Medical Care,  dünya çapında 50’den fazla ülkede 3.900’den fazla diyaliz merkezi işleten bir hizmet sunucudur ve tüm dünyada 330.000’den fazla hastaya yönelik özel tedavi seçenekleri sağlamak için sağlık kuruluşlarıyla işbirliği yapmaktadır. Fresenius Medical Care, hastaların yaşamlarını iyileştirmeye, onlara değerli bir gelecek sunmaya ve diyalizde en yüksek kaliteyi sunmaya kendini adamıştır.

Fresenius Medical Care www.freseniusmedicalcare.com

Fresenius Medical Care Türkiye www.freseniusmedicalcare.com.tr

NephroCare

NephroCare, Fresenius Medical Care’in hasta bakımına odaklanmış hizmet markasıdır. İlk NephroCare merkezimiz 1994 yılında açılmıştır. NephroCare olarak, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika’da 30’dan fazla ülkede 950’den fazla diyaliz merkezinde 96.000’i aşkın hasta için yılda ortalama 13 milyon diyaliz seansı gerçekleştirmekteyiz. Bu müthiş büyüme, son teknoloji diyaliz merkezlerine ve teknolojilere yaptığımız muazzam ve sürekli yatırımın sonucudur. NephroCare dışında, Kuzey Amerika ve Asya-Pasifik bölgelerinde de Fresenius Medical Care klinikleri bulunmaktadır.

NephroCare’in mükemmelliğe bağlılığı ve sonuçta ortaya çıkan kapsamlı iş modeli, olası en fazla sayıda hastaya günümüzde ve gelecekte makul maliyetli renal bakım sunmak amacıyla bizi sağlık yetkilileriyle yakın çalışmaya yönlendirir.

NephroCare, kendini mümkün olan en yüksek kalitede bakım sunmaya adamış 28.700’den fazla çalışana sahiptir. Kuruluş ve işle ilgili karar verme süreçlerine onları dahil etme, sürekli profesyonel ve sosyal gelişimlerini destekleme de dahil olmak üzere, personelimizin modern çalışma ortamlarında çalışmasını sağlayarak, onları motive etmeye yönelik sorumluluğumuzun farkındayız.

İlgili Konular

NephroCare’in Uzman Çalışanları

Uzman çalışanların bağlılığı, hastalarımızın refahı için çok önemlidir.

Entegre Klinik Yönetim Sistemi

Klinik yönetim sistemimiz, kaynakların verimli kullanımıyla...

Hasta bakımı

NephroCare içinde yaptığımız her şey, hastalarımıza daha iyi bir yaşam kalitesi...

Sürdürülebilirlik

Fresenius Medical Care, böbrek tedavisinde kanıtlanmış kaliteye odaklanırken ...