NephroCare, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu web sitesinde çerezler kullanmaktadır. Web sitesini incelemeye devam ederek, çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamızı inceleyin.

Entegre Klinik Yönetim Sistemi

NephroCare Mükemmellik Sistemi

Klinik yönetim sistemimiz, kaynakların verimli kullanımıyla mükemmel tedavi kalitesi ve bireyselleştirilmiş hasta bakımı sunmamızı sağlar. Ana unsurlar olarak aşağıdakileri içerir:

  • EuCliD – klinik bilgi sistemimiz 
  • NephroCare Balanced ScoreCard 
  • Sağlık Hizmetleri Kalite Yönetimi Sistemi (SH-KYS) 
  • Altyapı

Klinik Bilgi Sistemi

En büyük diyaliz veri tabanlarından biri olan EuCliD, Fresenius Medical Care’in sürekli kalite iyileştirme programının en önünde yer alır. Sürekli anonim veri toplama ve değerlendirme sayesinde hasta bakımının tıbbi yönlerini izlemek için kullanılan, böylece de diyaliz sonuçlarını geliştiren bir klinik bilgi sistemidir. Süreçleri veri toplama akışına entegre ederek, klinik personelinin günlük çalışmasını kolaylaştırır.

Doğrudan diyaliz makinelerine bağlı olan izleme sistemi, diyaliz seanslarından aldığı hasta verisini ve tıbbi parametreleri, veriyi tamlık ve anlamlılık açısından kontrol eden veri yönetim sistemine gönderir.

NephroCare Balanced ScoreCard

NephroCare Balanced ScoreCard, NephroCare Mükemmellik Programının yönetim araçlarından biridir. Performans hedeflerinin başarısını izlemek ve sürekli iyileştirmeye rehberlik etmek için tek bir merkezden şirket geneline kadar tüm şirket kademelerinde kullanılır.

NephroCare Balanced ScoreCard, Fresenius Medical Care’in Kalite Politikası temelinde stratejik amaçlara sahiptir. Tüm merkezlerimizde Kalite Politikamıza uyumu sağlamak için, performans göstergeleri, karşılık gelen hedeflerle birlikte her bir stratejik amaç için oluşturulur.

Sağlık Hizmetleri Kalite Yönetimi Sistemi (SH-KYS)

Diyaliz merkezlerimizde Sağlık Hizmetleri Kalite Yönetimi Sistemini (SH-KYS) uygulayarak, diyaliz bakımının ISO 9001 standartı ve Fresenius Medical Care kalite politikasına göre verilmesini sağlıyoruz:

  • Diyaliz hizmetlerimize yönelik kalite standartlarımız, hastalara, gereksinimlerine göre en iyi tedavi seçeneklerini sunmaya odaklanır. 
  • Merkezlerimizde kendi yüksek kaliteli ürünlerimizi ve prosedürlerimizi kullanırız; bunlar, Ar-Ge ekibimiz tarafından sürekli olarak iyileştirilmektedir.
  • Hastalarımıza, yeterli, yüksek motivasyona sahip klinik personeli ve doktorlarla kapsamlı tedavi ve tıbbi tavsiyeler sağlarız.
  • Diyaliz merkezlerimizde hem hastalar hem de çalışanlar için güvenli bir ortam sunarız. 
  • Sürekli olarak klinik tedavi verimizi toplayıp karşılaştırarak, hem iç hem de dış kalite standartlarına göre çalışarak ve merkezlerimizi profesyonel biçimde işleterek performans ve verimlilik düzeylerimizi sistemik olarak geliştiririz.

Merkezlerimizde, hijyen ve enfeksiyon kontrolü, iyi diyaliz bakımı, hemodiyalize ve ilgili tedavilere yönelik su, konsantrat ve diyaliz sıvısı gibi, tüm merkezler için yüksek kalite ve güvenlik standartlarını tanımlayan, diyalizle ilişkili özel kılavuzlar uygulanmaktadır.

Sizin için tasarlanmış NephroCare merkezi

İyi tasarlanmış ve doğru biçimde işletilen bir diyaliz merkezi, hastalar için en iyi tedaviyi sağlamada önemli bir etkendir.

Yeni merkezlerin inşası ya da var olan binaların yenilenmesi için, diyaliz sürecinin optimum hale getirilmesini hedefleyen ve tüm güvenlik gereksinimlerinin karşılanmasını sağlayan ayrıntılı bir analiz yapılır.

Fresenius Medical Care her ülkede, kurumsal departmanlarda iletişimi sürdüren ve daha güvenli, çevreci ve verimli merkezlerin kurulumunu sağlayan özel bir uzman çalışanlar grubuna sahiptir.

NephroCare merkezimizde kısa bir sanal gezintiye çıkın ve gösterdiğimiz özen hakkında ilk izleniminizi edinin.

Sanal klinik