NephroCare, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu web sitesinde çerezler kullanmaktadır. Web sitesini incelemeye devam ederek, çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamızı inceleyin.

Ürünler ve tedaviler

Gelişmiş ürünlerimiz ve tedavilerimiz

Kronik böbrek yetmezliği olan hastalara olası en iyi yaşam kalitesini sağlamaya adanmış olan Fresenius Medical Care, renal replasman tedavileri için eksiksiz bir ürün ve hizmet yelpazesi sunar. Yenilikçi ürün yelpazemizin en önemli bileşenleri, kendi laboratuvarlarımız ve üretim tesislerimizde geliştirilip üretilir. Bunlar, diyalizerler ve diyaliz makinelerinin yanı sıra fistül iğneleri, kan seti sistemleri ve su arıtma ünitelerini de içerir.

Yenilikçi ve gelişmiş diyaliz makinelerimiz, kolay, hızlı ve güvenli veri yönetimini destekler, gelişmiş otomatik izleme fonksiyonu ve optimum ergonomi sağlar. 5008 CorDiax ve 5008S CorDiax ile, renal replasman tedavisinde ortaya çıkan zorluklarla mücadele edebilirken, en iyi kaliteye sahip kardiyoprotektif tedavilerin standart hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

Biyolojik uyumlu Helixone® ve Helixone®plus membranlara sahip FX sınıfı High-Flux diyalizerlerimiz, mükemmel süzme performansı gösterir ve orta boyutlu moleküllerin daha iyi uzaklaştırılması için yüksek hacim değişimlerine imkan tanır.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.