NephroCare, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu web sitesinde çerezler kullanmaktadır. Web sitesini incelemeye devam ederek, çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamızı inceleyin.

Uzman çalışanlar

Renal replasman tedavisinde yalnızca diyalizden çok daha fazlası vardır. Çalışanların eğitimi, öğrenimi ve sürekli yetkilendirilmesi, hastalara sunulan bakımın kalitesinde doğrudan etkiye sahiptir. Teknolojinin önemli bir bileşen olduğu klinik ortamında, gerçek anlamda bakımı sağlayan personel, hasta uyumluluğu ve sağlığı için çok önemli olan hastalarla insani ve duygusal bağı tesis eder. Sürekli eğitim programları ve eğitim toplantı katılımlarının etkin bir karışımı, personelin en son tıbbi gelişmelerin yanı sıra kurumsal gereksinimler ve prosedürler konusunda her zaman güncel bilgiye sahip olmasına yardımcı olur. Personelimizi geliştirerek, hizmet kalitemizi iyileştiririz.

Eğitim ve öğrenim

En iyi tedaviler için bir ön koşul, bu tedavilerden tam anlamıyla fayda sağlayacak şekilde sunmak için gerekli tecrübe ve anlayıştır.

Eğitim

Son teknolojiden en iyi şekilde yararlanmak, pratikte uygulanmasıyla ilgili kapsamlı bilgiyi ve deneyimi gerektirir. Zorunlu eğitim gereksinimlerinin ötesinde, gelişmiş eğitim yöntemlerinde kapsamlı deneyime de sahibiz. Sayısız bölgesel eğitim workshoplarından kazandığımız deneyimimiz, etkinliklerin, günlük pratik durumlarla doğrudan ilgili olacak şekilde düzenlenmesini sağlar.

Öğrenim

Diyaliz bakımındaki en son gelişmeler konusunda güncel kalmak, herhangi bir diyaliz çalışanı için olmazsa olmazdır. Doktorlarımız ve hemşirelerimiz, her yıl yerel ve uluslararası etkinliklere katılır. Yeni teknolojiler ve uygulamalar konusunda doğrudan eğitimin yanı sıra, bu etkinlikler, diğer diyaliz uzmanlarıyla fikir ve deneyim alışverişi için paha biçilmez bir forum olarak da hizmet eder.