NephroCare, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu web sitesinde çerezler kullanmaktadır. Web sitesini incelemeye devam ederek, çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamızı inceleyin.

Sürdürülebilirlik

Fresenius Medical Care, böbrek tedavisinde kanıtlanmış kaliteye odaklanırken, sürdürülebilir bir gelecek için sürekli olarak yenilikçi kavramlar geliştirmektedir.

Diyaliz hasta sayısı, kendileriyle ilgilenen sağlık sistemlerinin sürdürülebilirliğini zorlaştıracak biçimde giderek artmaktadır. Soru, NephroCare’in sağlık hizmetlerinin sürdürülebilirliğine nasıl katkı sağlayabileceğidir. Kaynakları verimli biçimde kullanırken, tıbbi sonuçları sürekli iyileştirmekteyiz. Bunu başarmak için kapsamlı NephroCare Mükemmellik Sistemini kullanıyoruz. Bu kapsamlı sistem, daha iyi hasta bakımı sonuçlarına ulaşmamızda ve bu mükemmelliği renal bakımında gerektiği yerlerde tekrar etmemizde bize yardımcı olur.

NephroCare diyaliz merkezlerimizde, diyalizin çevresel yükünü azaltmak için çalışmalarımızı çevre dostu hale getirmek için çabalamaktayız. 2009 yılından bu yana, NephroCare merkezlerimizde atık üretimi ve su tüketiminde genel ölçekte ciddi boyutlarda düşüş sağlamayı başardık.

Daha fazla bilgi için bkz. Çevresel sorumluluk

Çalışanlarımıza, hastalarımıza, paydaşlarımıza ve genel anlamda topluma karşı sosyal sorumluluğumuzun farkındayız. Kuruluş ve işle ilgili karar verme süreçlerine onları dahil ederek, sürekli profesyonel ve sosyal gelişimlerini destekleyerek ve onlara işbirliği içinde çalışabilecekleri çalışma ortamları sunarak çalışanlarımızı motive ederiz.

Hastaları dinlemeye, gereksinimlerini anlamaya ve onlar için en iyisini yapmaya zaman ayırırken, en iyi tedavileri sunan gelişmiş teknolojileri kullanarak her hastaya uygun renal bakım sağlamaya da çalışırız.