NephroCare, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu web sitesinde çerezler kullanmaktadır. Web sitesini incelemeye devam ederek, çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamızı inceleyin.

İleri teknoloji

Mümkün olan en iyi tedaviler için gelişmiş ürünler ve teknolojiler

Fresenius Medical Care’nin birinci sınıf hasta bakımı kapsamlı ve yenilikçi ürün yelpazemizle başlar. En önemli bileşenler, kendi laboratuvarlarımızda geliştirilir ve üretim tesislerimizde üretilir; çoğu ürün Almanya’da üretilmektedir.

Renal replasman tedavisine destek olarak eksiksiz bir ürün ve hizmet yelpazesi sunarız:

  • Biyouyumlu Helixone® ve Helixone®plus membranlara sahip FX CorDiax diyalizerlerimizle, atık ürünlerin kanınızdan daha etkin uzaklaştırılması sağlanır.
  • 5008 CorDiax ve 5008S CorDiax diyaliz makinelerini de içeren CorDiax ürün grubumuzla diyaliz tedavinizi gerçekleştirirken, kalbiniz ve kardiyovasküler sisteminize yönelik diyalizle bağlantılı risk faktörlerini azaltırız.

Yenilikçi ürünlerimiz ve teknolojimizden fayda sağlayabilirsiniz. Sağlığınız ve güvenliğiniz her zaman en yüksek önceliğe sahiptir.

Gelişmiş ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen Fresenius Medical Care web sitesini ziyaret ediniz.

Kronik hemodiyalize yönelik Fresenius Medical Care ürünleri