NephroCare, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu web sitesinde çerezler kullanmaktadır. Web sitesini incelemeye devam ederek, çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamızı inceleyin.

Klinik Bilgi Sistemi

Klinik Bilgi

Euclid bir matematikçiydi. Bir bilgi koleksiyoncusuydu ve iki bin yıldan uzun süre önce yaşamıştı. Tutkusu, zamanının bilgilerini matematiksel gerçekler olarak derlemekti. Böylece, geometrinin gelişimindeki en önemli adımı atmış oldu.

Fresenius Medical Care, EuCliD veritabanını kullanır. Fresenius Medical Care merkezlerinde diyaliz tedavisi görmeyi seçtiğinizde, bilgi toplayan ve klinik verinizi derleyen klinik veri yönetim sisteminin adıdır bu.

Diyaliz tedavinizi en iyi hale getirmek için, son 12 yılda yaklaşık 730 diyaliz merkezindeki 88.000’den fazla hastanın verisinden anonim olarak faydalanıldı.

Bu karmaşık veri yönetim sisteminin amacı kısaca şu şekilde özetlenebilir: Diyaliz tedavisinin kalitesini sürekli olarak geliştirmek.

Bu nedenle her bir hasta için faydaları son derece açıktır:

  • Merkezlerimizden birinde böbrek hastalığının tedavisine ilişkin her yeni deneyim, geniş NephroCare ağımızın herhangi bir yerindeki başka bir yerde anında kullanılabiliyor.
  • NephroCare ağında seyahat eden ya da dolaşan hastalar, tedavileriyle ilgili tüm bilgilerin doğrudan yeni merkezlerinde ulaşılabileceğini bilirler.

Unutmayın:

  • Tüm veriler, veri koruma yönetmeliklerine sıkı sıkıya bağlı kalınarak toplanır ve hastaların kimliğini korumak için isimsiz olarak saklanır.
  • Tedavi veriniz için bize onayınızı vermeniz, NephroCare ağımızdaki tüm hastaların yaşam kalitesini artırmak için de yardımcı olabilir.

İlgili Konular

Ek hizmetler

Bu sayfalar, diyaliz merkezlerinde sunulan hizmetler hakkında bilgi sağlamaktadır.