NephroCare, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu web sitesinde çerezler kullanmaktadır. Web sitesini incelemeye devam ederek, çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamızı inceleyin.

Uzman Çalışanlar

Özverili ve kendini işine adamış NephroCare hemşireleri ve doktorları, mümkün olan en iyi standartta bakım aldığınızdan emin olmak için eğitim görmüşlerdir.

Çalışanlarımıza verilen eğitim ve öğretim, size sağladıkları bakımın kalitesinde doğrudan etkiye sahiptir. Bundan dolayı kendimizi personelimizi desteklemeye ve geliştirmeye adadık.

Sürekli eğitim programları, çalışma, etkinlikler ve konferans katılımlarının bir karışımı, uzman profesyonellerimizin en son tıbbi gelişmelerin yanı sıra kurumsal gereksinimler ve prosedürler konusunda her zaman güncel bilgiye sahip olmasına yardımcı olur.

Eğitim programları, hepsinin amacı çalışanlarımızın profesyonel uzmanlığını sürekli olarak iyileştirmek olan sınıf derslerinden, klinik içi eğitime, uzaktan eğitime ve çevrimiçi kurslara kadar uzanan çeşitli şekillerde olmaktadır. Hastalarımızın mümkün olan en iyi bakım kalitesini aldığından, yalnızca iyi eğitim almış ve yetişmiş uzman çalışanlar sayesinde emin olabiliriz.