Evde Tedaviler

Kronik böbrek yetmezliği olan birçok hasta, kendi evlerinin rahat, güvenli ve tanıdık ortamında diyaliz olmayı tercih etmektedir. Bu hastaların diyaliz merkezine gitmeleri gerekmediğinden, günlük hayatlarında daha az kesinti olmasının yanı sıra, kendi tedavilerini uygulamaları, daha iyi bir yaşam kalitesine ve yaşamları üzerinde daha fazla kontrole sahip olmalarını sağlar.

Fresenius Medical Care, sürekli bir destek programı sağlamak için gereken hizmetlerle birlikte, periton diyalizi ve hemodiyaliz için kapsamlı bir ürün yelpazesine sahiptir. Deneyimimiz ve uzmanlığımız sayesinde, hastalarımızın kendi evlerinin rahat ve güvenli ortamında başarılı ve güvenilir bir şekilde diyaliz olmalarını sağlayan evde diyaliz programını yürütmelerine yardımcı oluruz.

Evde gerçekleştirebileceğiniz iki farklı diyaliz modalitesi vardır: Periton Diyalizi (PD) ve Ev Hemodiyalizi (HHD). Her iki evde diyaliz modalitesinde de, tedavinizi evde kendi kendinize veya gerekirse bir aile üyesi ya da yakınınız yardımıyla gerçekleştirmek için sağlık uzmanlarından eğitim alırsınız.