Tatil Diyalizi

Argentino, Čeština, Deutsch, English, Español, Français, Italiano, Magyar, Polski, Português, Românesc, Schweiz, Slovenščina, Slovenský, South Africa, Svéd, Türkçe, Русский, United Kingdom, српски, עברית
Tatildeki mutlu çift

Haftada üç kez diyalize girmek, yurtdışına seyahat ve tatilin sonu anlamına gelmez. “Tatil diyalizi”, tedavi için diğer diyaliz merkezlerini görme ve tatilinizin tadını çıkarma fırsatı verir.

Dünya çapındaki tüm Fresenius Medical Care diyaliz merkezleri sayesinde çok fazla seçeneğiniz vardır. Dolayısıyla ister yurt dışına isterseniz de yurt içinde seyahat edin, yeni yerleri gezerek aktif bir hayatın veya yalnızca güneşin altında dinlenmenin tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz!

NephroCare ağında yer alan tüm diyaliz merkezleri belli bir standartla donatılmıştır ve aynı tedavi kalite seviyesini sunar. Bir başka Fresenius Medical Care merkezini seçerek, merkezinizde alıştığınız NephroCare bakımını alma olanağınız olur. Kendi merkezinizde bulunan NephroCare ekibi, tatil diyaliz merkezinde bulunan ekibin gerek duyacağı tüm tıbbi ve diyaliz bilgilerini almasını sağlar. Böylece tatilinize odaklanabilir ve eğlenebilirsiniz!