NephroCare, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu web sitesinde çerezler kullanmaktadır. Web sitesini incelemeye devam ederek, çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamızı inceleyin.

Hazırlanma

İlk hemodiyaliz tedavinizden birkaç ay önce, damarınıza erişim için bir yol oluşturulması gerekecektir. Bu, diyaliz tedavisi için vücudunuzda bir iğne ya da kateterin girileceği noktadır. Diyaliz tedavisine başlamadan önce oluşturulacak iyi bir damar yolu, sonrasında size birçok fayda sağlayacaktır.

Zira, diyaliz erişiminiz yaşam ile olan bağlantınızdır; iyi bir erişim yolu seçer ve dikkat ederseniz, daha iyi hisseder ve keyif aldığınız şeyleri yapabilirsiniz.

Bir diyaliz merkezi seçerken, özel ihtiyaçlarınızı karşılayan bir merkez bulmanız önemlidir. İhtiyacınız olan belirli hizmetleri sunan ve evinizden uzak olmayan bir merkez seçtiğinizden emin olun. Yakındaki merkezleri ziyaret edin, personelle görüşün ve seçiminizi yapmadan önce kendi izlenimlerinizi edinin.