NephroCare, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu web sitesinde çerezler kullanmaktadır. Web sitesini incelemeye devam ederek, çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamızı inceleyin.

NephroCare Akademisi

NephroCare klinik personeline yönelik eğitim

NephroCare Akademisi, doktorlar, hemşireler, klinik yöneticileri ve klinik dışı personele çeşitli eğitim yöntemleri ve konular ile destek olmak, böylelikle görevleri boyunca en kaliteli tedaviyi sunmalarını sağlamak üzere kurulmuştur.

NephroCare personelinin kursu tamamlayabilmesi ve kredi alabilmesi için kayıtlarının sorumlu Eğitim müdürü tarafından yapılması gerekir.

NephroCare doktorlara yönelik resmî olarak onaylanmış bir eğitim verir

“Kronik Böbrek Hastalığında (KBH) Kan Basıncı (KB) Tedavisi”, Brüksel’deki Avrupa Tıp Uzmanları Birliğinin (UEMS) Avrupa Sürekli Tıp Eğitimi Akreditasyon Konseyinden (EACCME) onay alan ilk eğitim kursunun adıdır. NephroCare doktorları e-eğitim kursunun tüm modüllerini tamamladığında 7 Sürekli Tıp Eğitimi (STE) kredisi alabilecektir.

Bu kurs, NephroCare klinik personeline yönelik genel eğitim yaklaşımımız olan NephroCare Akademisi kapsamında verilir.

Tıp Eğitimi hastaların tedavisini optimize etmede önemli bir araçtır

NephroCare, uluslararası tedavi kurallarına ve yüksek NephroCare tedavi standartlarına göre hazırlanan sürekli eğitim programının kliniklerdeki tıbbi performansı daha da artırmaya yardımcı olacağı anlayışını benimsemektedir. Bu da neticede, NephroCare’ın çok daha iyi bir tedavi sunmaya yönelik en büyük tutkusunu gerçekleştirmesini sağlayacaktır.

Avrupa Konseyi Klinik ve Terapötik Yönetim ekibi başkanı ve kursun başyazarı Dr. Stefano Stuard şöyle diyor: “Bu bizim için çok önemli bir adım ve artık doktorlarımıza bu şekilde destek verebileceğimiz için çok mutluyuz.”