NephroCare, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu web sitesinde çerezler kullanmaktadır. Web sitesini incelemeye devam ederek, çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamızı inceleyin.

NephroCare Felsefesi

NephroCare yaklaşımımız

Fresenius Medical Care, NephroCare ile sağlık hizmeti sistemlerini, yenilikçi bakım yaklaşımı ile destekleme ve sayısı sürekli artan kronik böbrek hastaları için sürdürülebilir, ekonomik ve yüksek kaliteli bakım sunma sorumluluğunu taşımaktadır.

Yapılan birçok çalışmada,  kronik böbrek hastalığı (KBH) yönetiminin, diyalize giren hastaların daha sağlıklı olmasını sağlamaya, bundan dolayı da kronik böbrek hastalarının tedavisine yönelik maliyetleri azaltmaya ve yaşam beklentisini iyileştirmeye önemli katkı sağladığını kanıtlanmıştır.

NephroCare felsefesi şunları kapsar:

  • Fresenius Medical Care’in, böbrek hastaları için yaşamaya değer bir gelecek yaratma sorumluluğunu yerine getirmek 
  • KBH’nin ilerlemesinin önlenmesi ve yavaşlatılması 
  • Ulusal ve uluslararası kılavuzlar temelinde ileri düzey renal hasta bakımı sağlamak 
  • Nefrologlar, hastaneler, pratisyen hekimler, tıbbi bakım sunucuları ve hastalar arasında yakın ve şeffaf işbirliğini geliştirmek 
  • Hastaların hayatında NephroCare’i güvenilir bir ortak olarak konumlandırmak, daha iyi bir gelecek için onlara destek sağlamak adına kronik böbrek yetmezliği olan hastaları motive etmek

Uzman çalışanlar

NephroCare’deki uzman çalışanlarımız, renal replasman tedavisinin diyaliz ve nakilden çok daha fazlası olduğunun farkındadır. Eğitim, öğrenim ve sürekli yeterlilik süreçleri, hastalara sunulan bakımın kalitesinde doğrudan etkiye sahiptir.

Uzman NephroCare Çalışanları hakkında daha fazlası

NephroCare Mükemmellik Sistemi

NephroCare, mükemmel renal bakım sunmak için verilmiş açık bir taahhüttür. Mükemmellik vizyonumuzu, sürekli eğitim ve öğrenimle sağlanan, kendini işine adamış uzman çalışanlarımız, ürünlerimiz, tedavilerimiz ve ileri teknolojiler oluşturmaktadır.

NephroCare Mükemmellik Sistemi, farklı ülkelerden kalite standartlarımızın ve en iyi uygulamalarımızın tümünü bir araya getirmektedir.

Bu standartlar, hastalarımızın yaşam kalitesi, çalışanlarımızın memnuniyeti ve farklı sağlık hizmeti yetkililerine yönelik ekonomik renal tedaviler sunmaya olan bağlılığımız için çok önemlidir.

NephroCare Mükemmellik Sistemi hakkında daha fazlası

İlgili Konular

Diyaliz Merkezleri

Yakınınızda bir Fresenius Medical Care diyaliz merkezi bulun.