Tedavi şeklimiz

Hemşire ve hasta
Fresenius Medical Care – NephroCare’in arkasındaki güçtür

Fresenius grubu bünyesinde yer alan Fresenius Medical Care, kronik böbrek yetmezliği olan hastalara yönelik ürünler ve hizmetler sunar.

Fresenius Medical Care, bakımın her seviyesinde yer alarak 25 yılı aşkın süredir, diyalizde standartlara öncelik eden kuruluşlardan biri olmuştur. Tam kapsamlı diyaliz ürünleri ve hizmetleri üreticisi olarak,Fresenius Medical Care, hastaların yaşamlarını iyileştirmeye, onlara değerli bir gelecek sunmaya ve diyalizde en yüksek kaliteyi sunmaya kendini adamıştır.

Fresenius Medical Care Türkiye www.freseniusmedicalcare.com.tr

NephroCare

NephroCare, Fresenius Medical Care’in hasta bakımına odaklanmış hizmet markasıdır. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika’da 40’i aşkın ülkedeki diyaliz merkezlerinde hizmet sunmaktayız.

İlk NephroCare merkezimiz 1994 yılında açılmıştır. İlk merkezimiz 1994 yılında açılmıştır. Bugün 1000’den fazla diyaliz merkezinde 100.000’i aşkın hastayı tedavi etmekte, yılda yaklaşık 16 milyon kişiye tedavi sunmaktayız. NephroCare kendini mümkün olan en kaliteli bakımı sunmaya adamış 31.000’i aşkın çalışana sahiptir.

NephroCare ile Fresenius Medical Care sağlık hizmeti sistemlerini yenilikçi bakım konseptleriyle desteklemek ve sayıları her geçen gün artan kronik böbrek hastalarına sürdürülebilir, ekonomik ve kaliteli bakım sunmakla sorumludur.