Yasal Uyarı

Fresenius Medikal Hizmetler A.Ş.
Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Hasoğlu Plaza No: 39 K: 7 34805 Kavacık İstanbul

tarafından yayınlanmıştır.
Yönetim Kurulu Başkanı: Tim Kamradt
e-posta: fresenius.klinikleri(at)fmc-ag.com

Telif Hakları

Copyright© Fresenius Medikal Hizmetler A.Ş. 2000-2016. Her hakkı mahfuzdur.
Fresenius Medical Care internet sitelerinde yayınlanan tüm metin, resim, grafik, ses dosyaları, animasyon dosyaları, video dosyaları ve bunların düzenlemeleri, Telif Hakları ve diğer fikri mülkiyet korumasına tabidir. Bu nesneler ticari kullanım amacıyla kopyalanamaz, değiştirilemez ya da başka sitelerde yayınlanamaz. Bazı Fresenius Medical Care internet siteleri, ayrıca sağlayıcılarının telif haklarına tabi olan resimler ya da başka dosyalar içerebilir.
Bu siteye göz atmanıza ve bir sabit diske indirerek baskı yoluyla alıp çoğaltmanıza ve başka kişilere dağıtmanıza izin verilmektedir ancak her durumda sadece ticari olmayan, bilgi ve kişisel kullanım amacıyladır.

Ticari Markalar

Başka türlü belirtilmediği müddetçe, Fresenius Medical Care internet sitelerinde gösterilen tüm ticari markalar belirli ülkelerde tescil edilmiştir ve Fresenius Medical Care’in ticari marka haklarına tabi olup ya Fresenius Medical Care ile iştiraklerinin mülkiyetindedir ya da onlar tarafından verilen lisans kapsamında kullanılmaktadır.

Garanti ve Taahhüt Olmaması / İçerik

Bu sitedeki bilgiler, Fresenius Medical Care tarafından “olduğu gibi” ve herhangi bir zımni pazarlanabilirlik garantisi, belirli herhangi bir amaca uygunluk veya ihlal durumunun olmaması dâhil (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) açıkça veya zımni her türlü garanti olmaksızın sağlanmaktadır. Verilen bilgilerin doğru olduğuna inanılmaktadır, hata veya yanlışlıklar içerebilir. Bu sitede yer alan bilgiler genel bilgi amaçlı verilmiştir ve iş, tıbbi veya diğer mesleki tavsiye niteliği bulunmamaktadır. Bu sitede yer alan bilgilere dayanılması sonucu doğabilecek yaralanma veya hasar için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

İleriye Dönük Beyanlar

Bu site Fresenius Medical Care Yönetim Kurulunun kanılarına dayalı ileriye dönük beyanlar içermektedir. Bu web sitesinde kullanıldıklarında “beklemek”, “inanmak”, “tahmin etmek”, “ümit etmek”, “niyet etmek”, “plan” ve “proje” gibi kelimeler ileriye dönük beyanı tanımlamayı amaçlar. Bunlar tıbbi alanda teknolojik gelişmeler, ürün talebi ve piyasa kabulü, ekonomik koşulların etkisi, rekabetçi ürünler ve fiyatların etkisi, döviz kurları ve diğer riskler dâhil olmak üzere riskler ve belirsizlikler ihtiva edebilir. Bu ileriye dönük beyanlar, yapıldıkları tarih itibariyle gelecekteki olaylarla ilgili olarak Fresenius Medical Care’in görüşünü yansıtır ve risk ile belirsizliklere tabidir. Bu ileriye dönük beyanların tümü şirket yönetimi tarafından yapılan ve makul olduklarına inanılan tahmin ve varsayımlara dayalıdır, yine de doğası gereği belirsiz ve tahmin edilmesi güçtür. Gerçek sonuçlar veya deneyimler ileriye dönük beyanlardan önemli ölçüde farklı olabilir. Fresenius Medical Care bu ileriye dönük beyanları güncellemek için herhangi bir niyet veya yükümlülüğünü reddeder.

Lisans Bulunmaması

Fresenius Medical Care, yenilikçi ve bilgilendirici bir internet sitesi yaratmak istemiştir. Bununla birlikte, Fresenius Medical Care’in patentler, ticari markalar ve telif hakları dâhil olmak üzere fikri mülkiyet haklarını korumak zorunda olduğunu takdir etmenizi rica ederiz. Buna bağlı olarak, bu internet sitesi tarafından Fresenius Medical Care’in fikri mülkiyet haklarına yönelik hiçbir lisans verilmediğini anlayışla karşılamanızı rica ederiz.

Hiperlink

Web sitemizde yer alan linklerin bir tavsiye olması amaçlanmamıştır. Bilgilerin kesin ya da doğru olup olmadığını kontrol etmiyoruz. Bu bilgilerin kullanımından doğabilecek hasarlar için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.